Banner
Kuan Jin
Čína
Kočka
Čaj

Pallas Athena

Diskuse o Pallas Atheně, duchovní konzultantce pro oblast vědy a vědeckého výzkumu.

Pallas Athena

Uznejte sami, že takhle už to dál nejde, vám schází duchovní bytost, která by si s vámi dala tu práci a provedla vás nástrahami, které na vás číhají ve vašich myslích. Co takhle Pallas Athena, bohyně moudrosti? Myslím, že by to byla pro vás ideální volba, vědecké bádání je její obor, takže byste si s ní mohli rozumět a momentálně nemá závazek k žádné početnější skupině svých fanoušků. Drobný problém by mohl být v tom, že při zaslechnutí slova bohyně se vám oči podlévají krví a objevuje se vám pěna u úst, ale to by se dalo vyřešit, oslovovali byste ji titulem duchovní konzultant pro oblast vědy a vědeckého výzkumu.
Ve volných chvilkách byste mohli recitovat mantru Pallas Athena a ona by díky tomu tankovala energii, kterou by posléze mohla využít ve váš prospěch a vylepšovat si svou karmu, zatímco vy byste pracovali se svou myslí a přispívali ke svému duchovnímu vývoji.
Také by se vám mohla hodit na odehnání démonů, měnících zlomyslně výsledky vašich pokusů anebo obtěžujících vás ve vašem životě.
K výše zmíněným výhodám je třeba zmínit i skutečnost, že jelikož, stejně jako moje duchovní konzultantka je i Pallas Athena jinové podstaty, měli byste zaručen příznivý postoj feministek.

Pokračování: duchovní konzultant-ka | imaginární kamarády nepotřebuji

Další vlákna diskusí:

Co je to zen?
Národ Mosuo v Číně.
Velká planeta
Krátká úvaha na téma: Živelné katastrofy a Nebeský mandát.
Rok krysy - přání úspěchu.
Karoten a tuk jak je to s vstřebáváním karotenu v těle? Je potřeba tuk?
Pokus s fíkusem v geopatogenní zóně
Vitamín B-12
Průměrný věk dožití
Energie se chová jako hmota

Yin.cz © 2007 serafX