Banner
Američan a Čech na pustém ostrově

Očistná kůra půstem

Diskuse na téma očistných kůr, půstů a zimního období.

Očistná kůra půstem

To je teď nějak moc aktuální téma, minulý týden jsem o tom diskutovala s kámoškou na Skype. Držela jeden den očistnou hladovku a málem se složila. :-[
Věřím některým věcem mezi nebem a zemí, ale tomuto tedy ne.


denní půst by bylo nejlepší mít zařazený jednou týdně, ovšem ted v zimě je to náročnější, jelikož tělo vydá hodně energie na zahřívání, at to zkusí spíš někdy až z jara pokud na to není zvyklá :) jinak k té pránické výživě, já tomu věřím a přijde mi to naprosto přirozené a logické když se nad tím člověk více zamyslí a víc se v tom dloube :) ale tak je to ve všech věcech co se týče duchovních záležitostí a fungování vesmíru :) čím víc toho člověk ví, tím víc je mu tenhle svět jasnější, teda aspon u mě to tak je 8-)


Přesně to jsem jí říkala, že zima není na očistné kůry vhodná, aby počkala do jara, to bude mít její tělo samo snahu se "očistit".
Ona té práně taky věří, ale já si nějak nedovedu představit například zaměstnanou matku s děckama, uštvanou života během, jak se živí pránou. Rozuměla bych tomu u nějakého hodně duchovního člověka....napadá mi třeba meditující mnich v tibetském klášteře.....prostě u člověka, který nemusí řešit základní existenční potřeby pro sebe a pro rodinu uprostřed této civilizace, kde žijeme. A už vůbec nevěřím, že by to šlo ze dne na den, že bych zítra přestala jíst a od té chvíle se živila jen pránou.


Petra: Jeden den jde, já mám rekord tři. Ale musí se na to postupně. Napřed pár jednodenních a potom dva dny, tři dny...

Yin.cz © 2007 serafX