Banner
Citáty Josif Vissarionovič Stalin

Citát J.V.Stalin

Diskuse na téma citátu J.V.Stalina - když zemře jeden člověk, je to tragédie, když zemřou miliony, je to statistika.

Citát J.V.Stalin

Krédo Stalina.
Když zemře jeden člověk, je to tragédie, když zemřou miliony, je to statistika. Můžete o tom diskutovat, můžete nesouhlasit, ale v rozhodování vojevůdce to to nejpodstatnější. On dokázal, že pro záchranu 200 mil. Rusů, jsou jisté oběti nutné. Pokud je zde někdo s filosofickým vzděláním, pak prosím o jeho názor. Jarda


nonik: bychom to třeba mohli porovnat s Havlovo humanitárním bombardováním.


veb ferdinand: u nas taki humanitarně bombardujem domorodce vedle v rezervaci, dycki jim z hydroplánu shodim podpory aby si pro ně nemuseli jezdi do čech.


To je výborný nápad. Předpokládám, že v zájmu zvýšení preferencí, to budou komunisté nabízet i u nás. Jarda


veb ferdinand: Vono to taki neni jentak pamatuju tenkrát dyš sme poskitovaly leteckou podporu pofstalcům z biafry a zrovna byl den vyplácení podpor soudruzi na letišti to zkravli a na nigerijský imperialisty se sypali bedny s chlastem a cigárama a na domorodce napalm to byl tenkrát próser minist propagandy to štrnáct dní zametal pod koberec a chlapi s tajný lidový policie jeli na tři směny dyš vysvětlovali škrabálkům vod novin vo čem psát a vo čem ne no nakonec se to ňák vyretušovalo domorodci chvíli pobékávaly v ulicích tak dostali podpory na tři měsíce dopředu aby přestaly kušnit.

Yin.cz © 2007 serafX