Banner
Práce

Pravicoví poslanci se pohoršují

Diskuse na téma pravicoví poslanci navrhují zákon o protikomunistickém odboji.

Pravicoví poslanci se pohoršují

Tak se nám v Parlamentu zase pohoršují pravicoví poslanci nad údajnou drzostí komunistů v souvislosti s navrhnutím zákona o protikomunistickém odboji. Zajímalo by mě, kdo v našem státě je tak morálně na výši, aby si mohl troufnout hodnotit morálku druhých. Zapomínají, že v této zemi před revolucí také žili, studovali a ačkoli to dnes tají, komunistům poklonkovali. To se teď snaží zakamuflovat opožděnou bojovností a statečností. Směšné, a myslím, že občané této země si uvědomují, že je to již naprosto zbytečné.
Snaží se jen neustálým poukazováním na chyby komunistů zahladit vlastní selhání.


karavelle: Verim, ze to zajde i do takovych extremu. Ale podle mne by komunisti meli bejt zakazany jako extremisti. Zrovna jako fasouni. Spousta lidi by to mohla argumentovat, ze je demokracie a tim svoboda smysleni. Ale prave tato svoboda dovolila fasitum a komunistum zverstva minulyho stoleti.


Komunistickou stranu naposledi zakázali čeští fašisté v roce 38. Aspoň je vidět, na koho navazujete, vy lůzo.


karavelle: Luza, fajn tedy. A vite vy soudruhu co je slovo luza, kdyz jste ten titul na me pouzil?

A ted se vracim k obsahu. Ano fosisti zakazali komance. S tim souhlasim. Ale to porad nemeni nic na tom, ze jsou obe strany politicky extremni. To je ten jedinej duvod proc by meli bejt zakazany. Politickej extrem neprospiva at ho nazyvame jakoliv.


V tom případě by měly být kreatury jako ty dávno pod zámkem.


karavelle: Nerozumim. Nemam se za extremistu. Domluvil jsem se az to soucastnosti s kdejakou narodnosti ze vsech kontinentu. Mel jsem tu moznost mit chat s byvalou sekretarkou presidenta Aliendeho, s byvalym ministrem skolstvi z Ethiopie, s uprchlikama z Iraku i Afganistanu. Tvuj koment neni na miste. Argumentuj a nenapadej. Napadani je hloupy a neresi situaci. Vim, ze tu nejsme na to resit svetovej mir, ale muzeme snad vyrknout svuj nazor aniz by jsme meli cist pitomy poznamky na nasi adresu. Co myslis?


Já argumentuji, ty napadáš, jelikož si antikomunista.

Yin.cz © 2007 serafX