Banner
Práce

Koho si představujete pod označením pravičák?

Diskuse na téma kdo je to vlastně pravičák.

Koho si představujete pod označením pravičák?

Moje otázka: Tak mne napadá jedna otázka na naše úderníky, koho si představujete pod označením pravičák?
Pokračování diskuse: Pravičák zbohatlík


Já pomalu už ani nevim. Posuzuju to podle toho,kdo se tim holedbá na různých diskuzích,mimo jiné třeba na serveru Seznam... Mám zkušenosti,že čim víc se k pravičákům hlásí,tim víc dělá pravičákům ostudu.Tedy čim větší a arogantnější hovado,tim větší pravičák.Se spoustou lidí hovořim u nás ve vsi,protože většina popisných čísel jsou chalupy bohatších Pražců.Nepotkal jsem timhle způsobem JEDNOHO jedinýho pravičáka,kterej by se choval jako civilizovanej člověk.Potom se nemůže nikdo divit,když veřejně označuju pravičáky za arogantní hovada.
Já jsem opravdu ani jednoho slušně se vyjadřujícího pravičáka nepotkal.
Pokračování diskuse: Definice pravičáka


Ja bych pozadal o upresneni. Je podle tebe arogantni napriklad to, kdyz nekdo rekne: Pokud ma nekdo nejaky problem, mel by se zasadit o jeho reseni v prvne rade sam? / Kazdy jedinec ma za sebe zodpovednost. / Neni dobre, kdyz ti co pracuji musi zivit ty co se dlouhodobe vyhybaji praci...
Dekuji.


S tím souhlasím, proč živit ty, co se záměrně vyhýbají práci? Podle mě by měla být podpora pro lidi, co se dostali do potíží a hledají práci nebo začnou podnikat. Jenže s tím to není tak jednoduché, co zvedli poplatky za zdravotní a sociální tak spousta malých podnikatelů šla raději na pracák. Zůstaly po nich prázdné obchůdky, trafiky, stánky, hlavně v menších městech a na vesnicích.


"Jenže s tím to není tak jednoduché, co zvedli poplatky za zdravotní a sociální tak spousta malých podnikatelů šla raději na pracák. Zůstaly po nich prázdné obchůdky, trafiky, stánky, hlavně v menších městech a na vesnicích." - zvlastni, tohle slyset od levicove smyslejiciho. Ale je fajn, ze to vidis a chapes. Stejny dopad mela minimalni dan zavedena CSSD.


Nevím, do jaké míry jsem levicová nebo pravicová, je mi to úplně jedno. Jestli si někdo otevře trafiku a po zaplacení všech poplatků mu nezbudou ani 3 000 aby mohl přežít, tak co má dělat? Podporu dostane větší tak co mu zbude?

Yin.cz © 2007 serafX