Banner
Fable: The Lost Chapters patří mezi RPG hry.

Ruská ruleta s plným zásobníkem

Diskuse na téma návrat jednoho z diskutujících na fórum a ruské rulety s plným zásobníkem s mojí následnou úvahou, zda by nebylo lépe hrát ruskou ruletu s revolverem.

Ruská ruleta s plným zásobníkem

Ty jsi odsud už tolikrát "nadobro" odešel, Tlemile. Vždy jsi ale nakonec nějak přilezl zpátky. Jsi jako protestant, podobným způsobem neschopný, podobně snadná kořist a také se sem nedokážeš nevracet. Tvoje příspěvky mě velmi motivují a inspirují. Jsou vždycky tak špatně a tak plné věcí, do kterých se hrozně snadno trefuje. Myslím, že mi tolik zlepšují náladu, protože jsou tak nečekané a vzácné. Jako peníze navíc, se kterými člověk vůbec nepočítal...


Můj příspěvek: Já bych jeho návrat neviděl tak negativně. Poslední dobou to zde trochu usíná, tak se mu snad podaří rozproudit nějakou zajímavou diskusi.


Jeho návrat (pokud bude trvat jen chvilku) vidím pozitivně. Tedy, je pozitivní pro mě, negativní pro toto fórum. Doufat, že Emil rozproudí či dokonce povede zajímavou diskuzi je podobné šílenství, jako hrát ruskou ruletu s plným zásobníkem.


Moje odpověď: Ruská ruleta se obvykle hraje s revolverem, který nemá zásobník, náboje jsou u revolveru umístěny v nábojovém válci.
Přesto, i pokud by se našel nešťastník, který by se pokoušel hrát ruskou ruletu s pistolí (samopalem, puškou nebo jinou střelnou zbraní, u které jsou náboje v zásobníku), měl by určitou nenulovou šanci na výhru. Pokud pomineme možnost, že by hrál bez náboje v komoře, stále je zde možnost selhání náboje.


Máš recht, ovšem i tak, poslední který to zkoušel s automatickou pistolí, dostal Darwinovu cenu... A jak známo, jinak než in memoriam se ta cena neudílí.


Tys asi četl tu detektivku před třiceti lety. Manžel tak dlouho hrál hazardní hry, že ho to přestalo bavit a jako zpestření měl ruskou ruletu. Nechal ležet revolver a manželka mu tam přidala chybějící náboje.
Pak se konečně zastřelil a manželka se vyšetřovateli přiznala. Už ho měla plné zuby.


A šla do krimu. To mohla jít i za něco výnosnějšího

Další diskuse:

Bohové jiných kultur
Dáma se závojem
Chrámové rituály, pomocí kterých dokázali kněží "pohanských" bůžků uctívané bytůsky přimnět, aby se jim viditelně projevily a třeba i přáníčko splnily.
Rozlišuj tupost a vyrovnanost.
Vypůjčení pojmu který zcela přesně neodpovídá původnímu významu při překladu díla do jazyka odlišné kultury.

Yin.cz © 2007 serafX